آشنایی با گروه صنعتی پارمون صنعت

شرکت پارمون صنعت از سال 1384 فعالیت خود را آغاز کرد و مشغول به فعالیت تولیدی در زمینه تاسیسات می باشد که در این مدت با عرضه ی محصولات متعددی در عرصه گرمایش ساختمان و لوازم استخر در بازار حضور موفق داشته است.

از جمله محصولات تولید شده توسط این برند شامل پکیج برقی است که در مدل های تک فاز و سه فاز طراحی می شود. همچنین از دیگر محصولات تولیدی مجموعه پارمون صنعت میتوان به مبدل استخر اشاره کرد که آن نیز به صورت تک فاز و یا سه فاز تولید و روانه بازار تاسیسات ایران شده است. از دیگر محصولات تولیدی شرکت پارمون دیگ های بخار برقی هستند که به دلیل طراحی خلاقانه و همچنین مصرف برق مقرون به صرفه مورد توجه بازار تاسیسات ایران قرار گرفته است. انواع رادیاتورهای برقی و هیتر سونا خشک برقی نیز توسط این کمپانی تولید میشود و در سطح گسترده به فروش می رسند.

 تمامی محصولات تولیدی ما مطابق اصول و استانداردهای روز طراحی می شوند و مصرف انرژی اقتصادی دارند. محصولات تولید شده توسط شرکت پارمون صنعت به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت ارائه می شوند که این مهم در راستای تامین امنیت خرید و حس اطمینان مشتریان از خریدی با کیفیت و بهینه در نظر گرفته شده است و شما مشتریان گرامی میتوانید با اطمینان خاطر، محصولات پارمون را جهت تامین نیازهای گرمایشی خود خریداری کنید.

برند پارمون طی بیش از یک دهه فعالیت خود تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا متکی به دانش روز و کارشناسان فنی مجرب خود بهترین محصولات را عرضه کرده و رضایت خاطر مشتریان گرامی را جلب کند.

کارخانه تولیدی پارمون صنعت